Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Stanisławów - Oferty sprzedaży działek

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

300 000 zł994 m² 301,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w otulinie Kampinoskiego Parku w miejscowości Stanisławów gmina Stare Babice. Powierzchnia 1303m2 wymiary około 34x 39 m. Prąd, woda, gaz bezpośrednio przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

2 piekne działki rolno-lesne z wystawionymi administracyjnie warunkami zabudowy, w jednym pasie z własną drogą szutrową, 2 i pół km od miasteczka Stanisławów, 12 km od Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

110 000 zł2 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę pod budownictwo jednorodzinne o wielkości 2200m^2, położoną w Stanisławowie, gm. Baranów koło Grodziska Mazowieckiego. Prąd, woda obok, dojazd do ulicy asfaltowej 70 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

230 000 zł72 900 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolno-leśna w kształcie regularnego prostokąta położona miedzy dwoma drogami gminnymi. Zawarta umowa na przyłącze energetyczne, w trakcie załatwiania warunki zabudowy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

129 000 zł4 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren zlokalizowany jest w kompleksie działek rekreacyjnych w miejscowości Stanisławów Kolonia, znajduje się niedaleko rzeki Rządza, ok. 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Przemysłowa

Stanisławów,mazowieckie

230 000 zł72 900 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka w ładnym prostokącie, możliwość podziału na 2 siedliska, pomiędzy dwiema drogami gminnymi, umowa z elektrownią, lasy-sosna olsza, brzoza 50-70 lat, najbliższe otoczenie: las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w niewielkiej odległości od centrum Stanisławowa z dogodnym dojazdem idealna na cele mieszkaniowe lub rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki (1000m2 i 1300m2). Działki położone w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Stanisławów, gmina Stare Babice, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w małej miejscowości Stanisławów, gmina Stare Babice, w odległości ok 25 km od centrum Warszawy. Jest to jedna z ostatnich tak atrakcyjnie położonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Stanisławów,mazowieckie

110 000 zł887 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy , przyjaźni sąsiedzi , dobry dojazd do stolicy jak i do Mińska Mazowieckiego.Cena podlega negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

113 400 zł16 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pilnie sprzedam Działkę o powierzchni 1.62 hektara (pilnie potrzebuję gotówki) Działka znajduje się we wsi Flakowizna - 22km od Mińska Mazowieckiego w kierunku Łochowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

140 625 zł1 562 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

pilnie sprzedam udziały, działka znaduje się 40,77 km od Warszawy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne